SIA Dibināšana LatvijāSIA Dibināšanas izmaksas

Zemāk varat redzēt mūsu cenas un valsts nodevas SIA dibināšanai.


SIA veids Mūsu cena Valsts nodevas Kopējās izmaksas
Mazkapitāla SIA reģistrācija
(zem 2800 EUR)
39.00 EUR 34.23 EUR 73.23 EUR
1 dibinātāja SIA reģistrācija 39.00 EUR 177.03 EUR 216.03 EUR
2 dibinātāju SIA reģistrācija 39.00 EUR 177.03 EUR 216.03 EUR
Individuālā komersanta dibināšana 39.00 EUR 48.50 EUR 87.50 EUR
Iegādājies jau reģistrētu SIA

SIA dibināšanas process


  1. Iegūstam informāciju par īpašniekiem, uzņēmuma valdi, juridisko adresi, nosaukumu un pamatkapitāla lielumu.
  2. Sagatavojam visus nepieciešamos dokumentus SIA dibināšanai.
  3. Samaksājam nodevas par uzņēmuma reģistrāciju Valsts Kasē.
  4. Iesniedzam dokumentus Uzņēmumu Reģistrā.

Viss reģistrcijas process aizņem 4 darba dienas. Vienas dienas laikā mēs sagatavojam dokumentus, un 3 darba dienu laikā Uzņēmumu Reģistrs pieņem lēmumu par uzņēmuma reģistrāciju.


Notāra pakalpojumi


SIA dibināšanai nepieciešams notariāli apliecināt daļu no dokumentiem. To var izdarīt pie valsts notāra vai Uzņēmumu Reģistrā. Ja vēlies to darīt Uzņēmumu Reģistrā, kas ir lētāk, jums iepriekš jāpierakstās. Pierakstu var veikt zvanot pa tālruni +371 67031780. Mēs klientiem iesakām lietot elektronisko parakstu. Uzzini vairāk par elektronisku dokumentu parakstīšanu.


Mikrouzņēmums


Mikrouzņēmums ir SIA, kuram ir piešķirts speciāls nodokļu statuss. Uzņēmumi ar šo statusu ir atbrīvoti no peļņas nodokļa (15% no gada peļņas) maksāšanas. Bet šiem uzņēmumiem ir jāmaksā mikrouzņēmuma nodoklis 9% apmērā no apgrozījuma.


Mikrouzņēmuma dibināšanas process

Dibinot mikrouzņēmumu process no parasta SIA dibināšanas atšķiras tikai ar papildus iesnieguma iesniegšanu. Svarīgi atcerēties, ka mikrouzņēmuma statusu var mainīt tikai gada beidās, tādēļ, ja veicat SIA dibināšanu, obligāti iepriekš noskaidrojiet vai jums būs nepieciešams šis statuss.


Kam Mikrouzņēmuma statuss ir izdevīgs?

Šis statuss ir izdevīgs uzņēmumiem, kuriem ir ļoti mazi izdevumi attiecībā pret ieņēmumiem. Tas ir tādēļ, ka uzņēmums ir atbrīvots no peļņas nodokļa maksāšanas. Bet uzņēmumiem, kuriem ir lieli izdevumi attiecībā pret ieņēmumiem, šis statuss ir neizdevīgs, jo nodokļi būs jāmaksā no visa apgrozījumu, nevis tikai no peļņas kā parastam SIA.


Kādi ir Mikrouzņēmuma ierobežojumi?

  • Darbinieku skaits nedrīkst pārsniegt 5 darbiniekus
  • Apgrozījums nedrīkst pārsniegt 100’000 EUR
  • Alga katram darbiniekam nedrīkst pārsniegt 720 EUR

Kā iegūt šo statusu?

Šo statusu var iegūt, iesniedzot papildus veidlapu reģistrējot uzņēmumu. Mēs to varam izdarīt bez papildus maksas. Ja vēlaties iegūt mikrouzņēmuma nodokļa maksātāja statusu jau reģistrētam uzņēmumam, to var darīt tikai vienu reizi gadā, iesniedzot pieteikumu līdz 15.decembrim.


Kā atteikt Mikrouzņēmuma statusu?

Mikrouzņēmuma statusu var atteikt tikai vienu reizi gadā, rakstot iesniegumu Valsts Ieņēmumu Dienestam līdz 15.decembrim. Ja uzņēmumam gada laikā nav apgrozījuma, Valsts Ieņēmumu Dienests šo statusu atsauc automātiski.Veicot SIA dibināšanu, vienmēr labāk ir konsultēties ar profesionāļiem, lai jūs šo procesu izdarītu ātri un bez liekām problēmām. Mūsu juridiskais birojs var jums palīdzēt to izdarīt!Free Consultation with our specialist!

APPLY NOW!