Jau reģistrēti uzņēmumi EiropāJurisdikcijas ar kurām strādājam!


Jurisdikcija Cena par uzņēmumu cena par uzturēšanu gadā
Latvijas SIA 895 EUR 800 EUR/gadā
Lietuva 1290 EUR 900 EUR/gadā
Igaunija 1390 EUR 900 EUR/gadā
Polija 820 EUR 700 EUR/gadā
Scotland LP 1395 EUR 995 EUR/gadā
United Kingdom LLP 1395 EUR 995 EUR/gadā
United Kingdom LTD 1395 EUR 995 EUR/gadā
Kipra 1840 EUR 1450 EUR/gadā
Malta 3880 EUR 2440 EUR/gadā
Dānijas APS 5890 EUR 3090 EUR/gadā
Dānijas KS 4960 EUR 2980 EUR/gadā
Īrijas LTD 2460 EUR 1680 EUR/gadā

Eiropas valstīs reģistrētu gatavo uzņēmumu iegāde


Lēmumu iegādāties jau reģistrētu uzņēmumu kādā no Eiropas valstīm uzņēmēji pieņem dažādu iemeslu dēļ. Svarīgākie ieguvumi ir iespēja uzsākt uzņēmējdarbību pat vienas dienas laikā, kā arī pretendēt uz valsts iepirkumiem un investoru finansējumu, kas bieži vien tiek liegts jaundibinātiem uzņēmumiem.


Eiropas valstīm – augstāks prestižs


Iegādājoties gatavo jeb ready-made kompāniju kādā no Eiropas valstīm, nevis ārpus tās, uzņēmējs vienlaikus iegūst arī augstāku prestižu un uzticamību no potenciālo biznesa partneru puses. Tam ir pamatoti iemesli:


  • Eiropa ir viens no ekonomiski attīstītākajiem un bagātākajiem pasaules reģioniem;
  • uzņēmējdarbību regulējošā likumdošana ir singrāka un tās ievērošanu kontrolējošās institūcijas – kompetentākas;
  • Eiropā ir stabila banku sistēma,
  • Eiropā ir salīdzinoši zems korupcijas līmenis,
  • pastāv izdevīgi tirdzniecības nosacījumi Eiropas Savienības dalībvalstu starpā.

Eiropas uzņēmuma iegāde, neieguldot pamatkapitālā


Uzņēmējdarbības uzsākšanai kādā no Eiropas valstīm parasti ir nepieciešams lielāks vai mazāks sākumkapitāls. Uzņēmējam, kas vēlas uzsākt starptautiskā tirgus apgūšanu, nereti nav lieku līdzekļu. Šādos gadījumos gatava uzņēmuma iegāde ir legāls veids, kā izvairīties no ieguldījuma pamatkapitālā.


Juridiskā adrese un telpas uzņēmējdarbības uzsākšanai


Ikvienam Eiropas uzņēmumam ir nepieciešama juridiskā adrese, kurā ir sasniedzama tā vadība un kas reprezentē to. Tirgū iespējams iegādāties jau reģistrētus uzņēmumus, kuru juridiskās adreses atrodas darījumu centros ar labu reputāciju un noderīgiem kaimiņiem.

Šajos darījumu centros uzņēmējam piedāvā nomāt savām vajadzībām lieluma un aprīkojuma ziņā atbilstošas biroja telpas vai tikai adresi korespondences saņemšanai. Uzņēmējs iegūst starta komplektu un var pilnvērtīgi uzsākt biznesu jau nākamajā dienā pēc uzņēmuma iegādes, netērējot laiku piemērotu telpu atrašanai, biroja mēbeļu iegādei utt.


Nodokļu maksātāja statuss


Reģistrējot savu uzņēmumu kādā no Eiropas valstīm, jaunie uzņēmēji nereti saskaras ar grūtībām iegūt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāja numuru. Tas saistīts ar dažādām birokrātiskām prasībām. Iegādājoties gatavu kompāniju, kurai jau ir piešķirts PVN numurs, uzņēmējs var veltīt laiku savas uzņēmējdarbības attīstīšanai, nevis birokrātisku prasību izpildei.


Kā iegādāties Eiropā reģistrētus gatavos uzņēmumus?


Finanšu vidē atrodams liels piedāvājums iegādāties jau reģistrētus Eiropas uzņēmumus. Tomēr pirms tā iegādes ieteicams rūpīgi pārliecināties, cik uzticama un droša ir pati pārdevējkompānija. Noteikti vajadzētu satikties ar tās pārstāvjiem un pārbaudīt iegādājamā uzņēmuma dokumentāciju, kā arī informāciju par to publiski pieejamos reģistros.

Mēs esam uzkrājuši nozīmīgu pieredzi uzņēmumu reģistrācijā un tirdzniecībā daudzās Eiropas valstīs. Pirms gatavā uzņēmuma pārdošanas mūsu speciālisti sniegs pilnīgu informāciju par tā vēsturi un nodrošinās ātru pārreģistrāciju. Mūsu mērķis ir iegūt ilgtermiņa klientus, nevis par katru cenu noslēgt darījumu. Tāpēc esam uzticams un prognozējams sadarbības partneris ikvienam uzņēmumam Latvijā un ārpus tās.
Sazinies ar speciālistu tagad

+371 276 59 276daniels@dokumenti.lv