Izmaiņu veikšana uzņēmumāCik izmaksā izmaiņu veikšana?


Izmaiņas Mūsu cena Nodevas Kopā
Valdes maiņa 39 EUR 23.48 EUR 62.48 EUR
Īpašnieku maiņa 39 EUR 14.23 EUR 53.23 EUR
Nosaukuma maiņa 39 EUR 37.71 EUR 76.71 EUR
Pamatkapitla palielināšana 39 EUR 51.94 EUR 90.94 EUR
Juridiskās adreses maiņa 39 EUR 23.48 EUR 62.48 EUR
Un citas izmaiņas ...

Svarīgi zināt


Mūsu pakalpojumu cena nepalielinas, arī ja veicat vairākas izmaiņas vienlaicīgi! Ja veicat vairk kā vienu izmaiņu, nodevas mainās! Lai zinātu precīzas cenas.


Kā notiek izmaiņu veikšana?

  1. Mēs iegūstam informāciju par izmaiņām kuras vēlaties veikt.
  2. Mēs sagatavojam visu nepieciešamo dokumentāciju Uzņēmumu Reģistram.
  3. Dokumenti tiek parakstīti un nepieciešamības gadijumā noteriāli apliecināti.
  4. Visi dokumenti tiek iesniegti Uzņēmumu Reģistrā.

Daži no uzņēmumiem kas lieto šāda tipa pakalpojumus. Būvju apsekošanas uzņēmums efekta.lv. Apdares darbu būvniecības uzņēmums zarsbuve.lv un jumtu remonta būvniecības uzņēmums roofmaster.lv.


Valdes maiņa

Lai atbrīvotu valdes locekli no amata ir nepieciešams vai nu dalībnieku lēmums, vai arī valdes locekļa iesniegums, par amata pamešanu. Bet lai ieceltu amatā valdes locekli, ir nepieciešama gan dalībnieku lēmums, gan arī paša valdes locekļa piekrišana. Šos dokumentus nepieciešams noteriāli apliecināt, izņemot gadijumus, kad parakstaties elektroniski.

Ieceļot valdes locekli, tam ir jāpiešķir pilnvarojuma apjoms. Tie ir divi veidi. 1) tiesības pārstāvēt sabiedrību vienam 2) tiesības pārstāvēt sabiedrību tikai kopā ar X citiem valdes locekļiem.


Īpašnieku jeb dalībnieku maiņa

Lai varētu mainīt īpašnieku sastāvu uzņēmumā, ir nepieciešami visu iesaistīto personu paraksti. Gan iem kas iegūst daļas, gan tiem kas tās pārdod. Papildus nepieciešams arī valdes locekļa vai priekšsēdētāja paraksts.

Dalībnieku sastāvs tiek atspoguļots Dalībnieku reģistra nodalijumā. Šajā dokumentā ir redzami visi īpašnieki, to personas dati un cik daļu katram no tiem pieder.


Nosaukuma maiņa

Mainot uzņēmuma nosaukumu jāzin, ka bez sertifikāta nedŗīkst lietot vārdus "bio" un "eko". Lietojot citus vārdus, jāatceras, ka tie var būt aizsargāti kā preču zīme, un uzņēmums kuram uz to ir tiesības varēs izvirzīt pretenzijas. Lai pārbaidītu vai jūsu izvēlētais vārds nav jau aizņemts varat lietot firmas.lv vai arī lursoft.lv datubāzes. Ja varam palīdzēt šajā procesā dodiet ziņu, mūsu draudzīgā komanda labprāt to darīs.


Pamatkapitāls

Pamatkapitāla mērķis ir parādīt dibinātāju un īpašnieku sākotnējo iegūldijumu uzņēmumā, un dot iespēju īpašniekiem pašiem iegūldīt naudu uzņēmumā.

Pamatkapitāla palielināšana
Lai palielinātu pamatkapitālu, jāatceras, ka jums nāksies uzrdīt, ka esat ieskaitījis šos līdzekļus uzņēmuma kontā. Kad tas ir izdarīts, jums jāzin tieši cik jauno daļu pienāksies katram īpašniekam. Mēs varam palīdzēt ar šo procesu, lai jūsu dokumenti būtu sakārtoti pareizi, un nevienam nebūtu neskaidrību.

Mantiskais iegūldijums
Ja vēlaties iegūldīt uzņēmumā netikai naudu, bet arī mantas, likums to atļauj. Pamatkapitālā var atrasties daudz dažādu objektu, kā auto, dators, telefons, nekustamais īpašums un daudzas citas lietas. Lai jūsu uzņēmumā varētu iegūldīt mantas, tā pamatkapitālam jābūt vismaz 2800 EUR lielam. Mantām nepieciešams eksperta atzinums par to vērtību, izņemot gadijumus, kad mantiskā iegūldijuma vērtība ir mazāk kā 50% no pamatkapitāla un tās kopējā vērtība nepārsniedz 5700 EUR. Šajā gadijumā mantas var novērtēt pats uzņēmuma īpašnieks.


Sazinies ar speciālistu tagad

+371 276 59 276daniels@dokumenti.lv