Termiņuzturēšanās atļaujas LatvijāJa vēlaties iegūt termiņuzturēšanās atļauju Latvijā, jums ir daudz dažādu variantu. Katram no variantiem ir savi plusi un mīnusi. Mēs varam palīdzēt noformēt visus nepieciešamos dokumentus, lai jūs ātri un ērti iegūtu jums izdevīgāko uzturēšanās atļauju.


Uzturēšanās atļaujas Uzņēmējiem


 1. Nekustamā īpašuma iegāde virs 142'300 EUR vērtības Rīgā, vai arī 71'150 EUR vērtības ārpus Rīgas rajona. Šajā risinājumā īpašnieks iegūst uzturēšanās atļauju Latvijā līdz 5 gadiem, pēc kuriem viņš var pretendēt uz Latvijas pilsonību. Lai persona varētu pretendēt uz šo risinājumu, viņam jāatbilst sekojošajām prasībām:
  • Pretendentam ir tīra kredītvēsture saistībā ar nekustamo īpašumu iegādi
  • Nekustamais īpašums iegādāts ar nesskaidras naudas līdzekļiem
  • Nekustamais īpašums iegādāts no juridiskas vai fiziskas personas, kurām ir visas tiesības uzturēties Latvijā
  • Īpašuma kadestrālā vērtība Rīgā ir ne mazāka kā 42'690 EUR un ārpus Rīgas 14'230 EUR.

 2. Iegūldijums Latvijas uzņēmuma pamatkapitālā 35'000 EUR. Uzņēmumam katru gadu nodokļos jānomaksā vismaz 40'000 EUR, lai pildītu uzturēšanās atļaujas prasības. Vai arī iegūldijums 150'000 EUR apmērā. Šeit nav nodokļu ierobežojumi.

 3. Investīciju veikšana Kredītiestādē, Latvijas Republikā, kur minimālā iegūldijuma summa ir 280'000 EUR. Iegūldijumam ir dažādi ierobežojumi par tā likviditāti un termiņiem, kas jāievēro to veicot.

 4. Pārstāvniecības izveide Latvijā, uzņēmumam kas ir ārpus Latvijas. Pārstāvniecības pārstāvim izsniedz uzturēšanās atļauju, lai tas var vadīt un pārstāvēt mātes uzņēmumu. Pārstāvniecība Latvijā veic reprezentīvas funkcijas un tai katru gadu jāatskaitās par veiktajām darbībām un noslēgtajiem līgumiem, lai pierādītu ieguvumu Latvijas tautsaimniecībā.


Kā notiek atļaujas iegūšanas process?


 1. Kopīgi izturānajam visas jūsu prasības un atrodam visizdevīgāko uzturēšanās atļaujas iegūšanas veidu.

 2. Sagatavojam visus nepieciešamos dokumentus autļaujas iegūšanai. Veicam visus nepieciešamos pasākumus lai sakārtotu formalitātes.

 3. Iesniedzam visu dokumentāciju Pilsolības un Migrācijas Lietu Pārvaldē, kā arī citās nepieciešamajās institūcijās, lai visu dokumentāciju sakārtotu.

Process un termiņi atļaujas iegūšanai var drastiski atšķirties dažādiem risinājumiem. Mēs ietektu pietekties konsultācijai, lai atrastu labāko risinājumu, un jūs saprastu uzturēšanās atļaujas iegūšanas procesu.Sazinies ar speciālistu tagad

+371 276 59 276daniels@dokumenti.lv