E-parakstsKas ir E-paraksts?


Visā Eiropas savienībā varat lietot elektronisko parakstu uzņēmumu reģistrācijai, izmaiņu veikšanai un citu dokumentu parakstīšanai. Latvijā oficiālais elektroniskā paraksta nodrošinātājs ir www.eparaksts.lv. Šajā mājaslapā varat gan parakstīt dokumentus, gan pārbaudīt jau esošos dokumentus, kā arī uzzināt par pieejamiem eparaksta veidiem.


E-paraksta veidi Latvijā?


  1. Latvijas ID karte. Izņemot ID karti varat parakstīt neierobežoti daudz dokumentu bez maksas. Šim risinājumam ir nepieciešams arī ID kartes lasītājs, kas maksā ap 13 EUR, atkarībā no tirdzniecības vietas.

  2. Mkods. Šo pakalpojumu nodrošina Latvijas Mobīlais telefons, un to ir iespējams iegūt jebkurā viņu filiālē bez maksas. Ar šo risinājumu varat parakstīt dokumentus tikai caur www.eparaksts.lv mājaslapu. Šo risinājumu var iegūt ļoti ātri, tādēļ iesakām to saviem klientiem.

  3. Bankas autorizācija. www.eparaksts.lv piedāvā apstiprināt savu identitāti lietojot internetbanku. Latvijā lielākā daļa banku atļauj šo pakalpojumu, bet lai būtu droši, varat par to pārliecināties mājaslapā.

Daži no uzņēmumiem kas lieto šāda tipa pakalpojumus. Būvju apsekošanas uzņēmums efekta.lv. Apdares darbu būvniecības uzņēmums zarsbuve.lv un jumtu remonta būvniecības uzņēmums roofmaster.lv.


E-paraksts ārpus Latvijas


Ja vēlaties reģistrēt vai iegādāties firmu ārpus Latvijas, jūs to varat izdarīt lietojot eparakstu. Mēs palīdzēsim atrast pareizos risinājumus, lai varat veikt visekonomiskāko iespēju parakstīt dokumentus.Piesakies konsultācijai jau šodien!