Jau reģistrēti uzņēmumi PasaulēJurisdikcijas ar kurām strādājam!


Eiropas Savienībā Ārpus Eiropas Savienības Ofšoru zonas
Latvijas SIA Australia Pty Anguilla
Lietuva Canada EPC Belize
Igaunija Canada LP British Virgin Islands
Polija Jaunzējlandes ltd Hong Kong
Scotland LP Jaunzējlandes lp Nevis
United Kingdom LLP Gibreltārs Seychelles
United Kingdom LTD Kostarika Maršelu salas
Kipra Domenika Saintlucia sala
Malta
Dānijas APS
Dānijas KS
Īrijas LTD

Iepriekš reģistrētas kompānijas iegāde


Iepriekš reģistrēta kompānija ir uzņēmums, kas ir jau reģistrēts kādā no Eiropas valstīm vai ārpus tās, bet nav veicis nekādu saimniecisko darbību un līdz ar to arī nav uzkrājis nekādu saimniecisko darījumu vēsturi. Tā ir laba iespēja uzsākt starptautisku uzņēmējdarbību no baltas lapas, turklāt iegūstot dažas būtiskas priekšrocības, kuras nav jaunreģistrētām kompānijām.


Definīcija!
Angļu valodā šos uzņēmumus sauc par ready-made company vai shelf company, kas, tulkojot uz latviešu valodu, nozīmē gatavās kompānijas jeb kompānijas no plaukta. Tiem ir sagatavota visa nepieciešamā dokumentācija, lai uzsāktu uzņēmējdarbību uzreiz pēc to iegādes.


Ieguvumi, pērkot jau reģistrētu uzņēmumu


Galvenais ieguvums, pērkot jau reģistrētu uzņēmumu, ir laiks. Uzņēmējs ietaupa laiku, kas būtu jāpatērē uzņēmuma reģistrācijai, apstiprinājuma gaidīšanai no valsts oficiālajām institūcijām u.tml. Ir arī citi ne mazāk svarīgi ieguvumi:


  • uzticamība – jo vecāka kompānija, jo lielāka uzticamība tai no sadarbības partneru puses,
  • uzņēmumam nav sliktas vēstures, saistību, parādu u.tml.
  • uzņēmējdarbību var uzsākt nekavējoties,
  • uzņēmums var saņemt dažāda veida aizdevumus no bankām, kas pieprasa, lai uzņēmums pirms finanšu līdzekļu pieprasīšanas būtu jau kādu laiku eksistējis,
  • uzņēmums var piedalīties valsts un pašvaldību iepirkumos, kuros var startēt tikai kādu laiku eksistējuši uzņēmumi,
  • uzņēmums ir pievilcīgāks potenciālajiem investoriem, ja tādus plānots piesaistīt.

Cik maksā jau reģistrēts uzņēmums Eiropā un ārpus tās?


Gatavo uzņēmumu cena ir atkarīga no tā, kāda veida kompāniju uzņēmējs vēlas iegādāties un kurā valstī tā ir reģistrēta. Valstīs, kurām ir augstāks starptautiskais prestižs, gatavie uzņēmumi maksā dārgāk, nekā jurisdikcijās ar salīdzinoši sliktāku reputāciju. Iegādājoties jau reģistrētu kompāniju, uzņēmējs samaksā vienreizēju summu par uzņēmuma īpašumtiesībām un pēc tam sedz tās uzturēšanas izmaksas.


No kā jāuzmanās, iegādājoties jau reģistrētu uzņēmumu?


Dažkārt uzņēmējiem piedāvā iegādāties jau reģistrētus uzņēmumus, kuri iepriekš ir veikuši saimniecisko darbību. Mēs neiesakām pirkt šādus uzņēmumus no apšaubāmiem pārdevējiem, jo līdz ar īpašumtiesībām jaunais īpašnieks pārņem arī uzņēmuma saistības pret citiem uzņēmumiem, institūcijām un privātpersonām, tai skaitā arī uzņemas atbildību, ja kompānija ir iesaistīta tiesvedībā. Par to iespējams pārliecināties, pārbaudot gatavā uzņēmuma darbības vēsturi. Vienīgās darbības, kuras drīkstētu parādīties tā vēsturē, ir darba devēja identifikācijas numura piešķiršana un, iespējams, arī bankas konta atvēršana, ja tas bijis nepieciešams un to pieprasa attiecīgās valsts likumdošana.

Lai uzņēmējs būtu drošs, ka iegādājas oficiālu un pārbaudītu ready-made kompāniju, vislabāk to darīt caur uzticamu starpniekkompāniju. Mūsu speciālistu pieredze un zināšanas garantē ātru jau reģistrētas kompānijas iegādi ar un bez iepriekšējām saistībām, gludu pārreģistrācijas norisi un uzņēmējdarbības uzsākšanu iespējami īsā laikā un bez sarežģījumiem.
Sazinies ar speciālistu tagad

+371 276 59 276daniels@dokumenti.lv