Izmaiņu veikšana uzņēmumā

Operatīvi un kvalitatīvi sastādīsim dokumentus uzņēmuma izmaiņām.

Cik izmaksā izmaiņu veikšana?

IzmaiņasMūsu cenaNodevasKopā
Valdes maiņa99 EUR23.48 EUR62.48 EUR
Īpašnieku maiņa99 EUR14.23 EUR53.23 EUR
Nosaukuma maiņa99 EUR37.71 EUR76.71 EUR
Pamatkapitla palielināšana99 EUR51.94 EUR90.94 EUR
Juridiskās adreses maiņa99 EUR23.48 EUR62.48 EUR
Un citas izmaiņas …

Svarīgi zināt

Ja veicat vairāk, kā vienu izmaiņu lūgums sazināties ar mums par precīzām izmaksām.

Sazinies aizpildot formu

Kā notiek izmaiņu veikšana?

  • Mēs iegūstam informāciju par izmaiņām kuras vēlaties veikt.
  • Mēs sagatavojam visu nepieciešamo dokumentāciju Uzņēmumu Reģistram.
  • Dokumenti tiek parakstīti un nepieciešamības gadijumā noteriāli apliecināti.
  • Visi dokumenti tiek iesniegti Uzņēmumu Reģistrā.

Valdes maiņa

Lai atbrīvotu valdes locekli no amata ir nepieciešams vai nu dalībnieku lēmums, vai arī valdes locekļa iesniegums, par amata pamešanu. Bet lai ieceltu amatā valdes locekli, ir nepieciešama gan dalībnieku lēmums, gan arī paša valdes locekļa piekrišana. Šos dokumentus nepieciešams noteriāli apliecināt, izņemot gadijumus, kad parakstaties elektroniski.

Ieceļot valdes locekli, tam ir jāpiešķir pilnvarojuma apjoms. Tie ir divi veidi. 1) tiesības pārstāvēt sabiedrību vienam 2) tiesības pārstāvēt sabiedrību tikai kopā ar X citiem valdes locekļiem.

Īpašnieku jeb dalībnieku maiņa

Lai varētu mainīt īpašnieku sastāvu uzņēmumā, ir nepieciešami visu iesaistīto personu paraksti. Gan iem kas iegūst daļas, gan tiem kas tās pārdod. Papildus nepieciešams arī valdes locekļa vai priekšsēdētāja paraksts.

Dalībnieku sastāvs tiek atspoguļots Dalībnieku reģistra nodalijumā. Šajā dokumentā ir redzami visi īpašnieki, to personas dati un cik daļu katram no tiem pieder.

Nosaukuma maiņa

Mainot uzņēmuma nosaukumu jāzin, ka bez sertifikāta nedŗīkst lietot vārdus “bio” un “eko“. Lietojot citus vārdus, jāatceras, ka tie var būt aizsargāti kā preču zīme, un uzņēmums kuram uz to ir tiesības varēs izvirzīt pretenzijas. Lai pārbaidītu vai jūsu izvēlētais vārds nav jau aizņemts varat lietot firmas.lv vai arī lursoft.lv datubāzes. Ja varam palīdzēt šajā procesā dodiet ziņu, mūsu draudzīgā komanda labprāt to darīs.

Pamatkapitāla izmaiņas

Pamatkapitāla mērķis ir parādīt dibinātāju un īpašnieku sākotnējo iegūldijumu uzņēmumā, un dot iespēju īpašniekiem pašiem iegūldīt naudu uzņēmumā.

Pamatkapitāla palielināšana

Lai palielinātu pamatkapitālu, jāatceras, ka jums nāksies uzrdīt, ka esat ieskaitījis šos līdzekļus uzņēmuma kontā. Kad tas ir izdarīts, jums jāzin tieši cik jauno daļu pienāksies katram īpašniekam. Mēs varam palīdzēt ar šo procesu, lai jūsu dokumenti būtu sakārtoti pareizi, un nevienam nebūtu neskaidrību.

Mantiskais iegūldijums

Ja vēlaties iegūldīt uzņēmumā netikai naudu, bet arī mantas, likums to atļauj. Pamatkapitālā var atrasties daudz dažādu objektu, kā auto, dators, telefons, nekustamais īpašums un daudzas citas lietas. Lai jūsu uzņēmumā varētu iegūldīt mantas, tā pamatkapitālam jābūt vismaz 2800 EUR lielam. Mantām nepieciešams eksperta atzinums par to vērtību, izņemot gadijumus, kad mantiskā iegūldijuma vērtība ir mazāk kā 50% no pamatkapitāla un tās kopējā vērtība nepārsniedz 5700 EUR. Šajā gadijumā mantas var novērtēt pats uzņēmuma īpašnieks.

Sazinies aizpildot formu