SIA reģistrācija

  • Profesionāla dokumentu sagatavošana
  • Kvalitātes garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Mums uzticas 1000+ uzņēmumu jau 8 gadu garumā

review five stars5/5

Veidojam IT risinājumus un mārkatinga pakalpojumus. Palielinoties uzņēmumam mums regulāri nepieciešami juridiskie pakalpojumi. Jau ilgāku laiku strādājam ar Dokumenti.lv komandu, kas operatīvi atrisina dokumentu sagatavošanu. Esam apmierināti ar kvalitāti un servisu ko saņemam.

verificēta atsauksme
Arturs Rasnacis
Valdes loceklis SIA Cunami Web
review five stars5/5

Ļoti ātra un laipna apkalpošana. Patīkami, ka saziņa notiek stundās, ne dienās. Pirmo reizi dibinot uzņēmumu bija daudz neskaidrību, bet vienmēr saņēmu nepieciešamo informāciju. Ja sanāca kaut kur neskaidrības, tad tās ātri tika izlabotas un nepieciešamie dokumenti saņemti. Paldies.

verificēta atsauksme
Dokumenti.lv Jānis Gorjačko
Valdes loceklis SIA JG Fitness
review five stars5/5

Jau vairākus gadus strādājam ar Dokumenti.lv komandu, kas palīdz atrisināt mums juridiskos jautājumus. Kad nepieciešama dokumentu sagatavošana uzņēmumu reģistram, vai rodas kādi jautājumi vienmēr zinām, ka operatīvi saņemsim gaidīto.

verificēta atsauksme
Kristīne Gržibovska
Valdes locekle SIA Vendella

Netērē laiku formalitātēm un ļauj mums visu nokārtot. Nodrošināsim dokumentu sagatavošanu dažu stundu laikā. Nepieciešamības gadijumā konsultēsim nodokļu gadījumos un palīdzēsim ar visiem uzņēmuma aspektiem, lai Jūs varētu pēc iespējas ātrāk un mazākām galvas sāpēm uzsākt komercdarbību.

Sazinies aizpildot formu

SIA reģistrācijas process

  • Iegūstam informāciju par īpašniekiem, uzņēmuma valdi, juridisko adresi, nosaukumu un pamatkapitāla lielumu.
  • Sagatavojam visus nepieciešamos dokumentus SIA reģistrācijai.
  • Samaksājam nodevas par uzņēmuma reģistrāciju Valsts Kasē.
  • Iesniedzam dokumentus Uzņēmumu Reģistrā.

Viss reģistrcijas process aizņem 4 darba dienas. Vienas dienas laikā mēs sagatavojam dokumentus, un 3 darba dienu laikā Uzņēmumu Reģistrs pieņem lēmumu par uzņēmuma reģistrāciju.

Parakstu apliecināšana

SIA reģistrācijai nepieciešams notariāli apliecināt daļu no dokumentiem. To var izdarīt pie valsts notāra vai Uzņēmumu Reģistrā. Ja vēlies to darīt Uzņēmumu Reģistrā, kas ir lētāk, jums iepriekš jāpierakstās. Pierakstu var veikt zvanot pa tālruni +371 67031780. Mēs klientiem iesakām lietot elektronisko parakstu. Uzzini vairāk par elektronisku dokumentu parakstīšanu.

Mikrouzņēmuma reģistrācija

Mikrouzņēmums ir SIA, kuram ir piešķirts speciāls nodokļu statuss. Uzņēmumi ar šo statusu ir atbrīvoti no peļņas nodokļa (15% no gada peļņas) maksāšanas. Bet šiem uzņēmumiem ir jāmaksā mikrouzņēmuma nodoklis 12% apmērā no apgrozījuma.

Mikrouzņēmuma reģistrācijas process

Dibinot mikrouzņēmumu process no parasta SIA reģistrācijas atšķiras tikai ar papildus iesnieguma iesniegšanu. Svarīgi atcerēties, ka mikrouzņēmuma statusu var mainīt tikai gada beidās, tādēļ, ja veicat SIA reģistrāciju, obligāti iepriekš noskaidrojiet vai Jums būs nepieciešams šis statuss.

Kam Mikrouzņēmuma statuss ir izdevīgs?

Šis statuss ir izdevīgs uzņēmumiem, kuriem ir ļoti mazi izdevumi attiecībā pret ieņēmumiem. Tas ir tādēļ, ka uzņēmums ir atbrīvots no peļņas nodokļa maksāšanas. Bet uzņēmumiem, kuriem ir lieli izdevumi attiecībā pret ieņēmumiem, šis statuss ir neizdevīgs, jo nodokļi būs jāmaksā no visa apgrozījumu, nevis tikai no peļņas kā parastam SIA.

Kādi ir Mikrouzņēmuma ierobežojumi?

  • Darbinieku skaits nedrīkst pārsniegt 5 darbiniekus
  • Apgrozījums nedrīkst pārsniegt 100’000 EUR
  • Alga katram darbiniekam nedrīkst pārsniegt 720 EUR

Kā iegūt mikrouzņēmuma statusu?

Šo statusu var iegūt, iesniedzot papildus veidlapu reģistrējot uzņēmumu. Mēs to varam izdarīt bez papildus maksas. Ja vēlaties iegūt mikrouzņēmuma nodokļa maksātāja statusu jau reģistrētam uzņēmumam, to var darīt tikai vienu reizi gadā, iesniedzot pieteikumu līdz 15.decembrim.

Kā atteikt Mikrouzņēmuma statusu?

Mikrouzņēmuma statusu var atteikt tikai vienu reizi gadā, rakstot iesniegumu Valsts Ieņēmumu Dienestam līdz 15.decembrim. Ja uzņēmumam gada laikā nav apgrozījuma, Valsts Ieņēmumu Dienests šo statusu atsauc automātiski.

Veicot SIA reģistrāciju, vienmēr labāk ir konsultēties ar profesionāļiem, lai jūs šo procesu izdarītu ātri un bez liekām problēmām. Mūsu juridiskais birojs var jums palīdzēt to izdarīt!

Sazinies aizpildot formu